אודות כלב כלבבי קרית ראשון החלמונית 22

שלום רב חברים יקרים , 

אני רוצה לספר לכם כמה דברים בכמה שפות ,  נתחיל בעברית אני ירשום לכם בשתי שפות , באנגלית אני ירשום לכם about us , ובעברית אני ירשום פשוט וקל אודותינו.

 
איפה אנחנו ממקומים

נתחיל מכך שאנחנו ממקומים בראשון לציון בתוך שכונת קרית ראשון במרכז מסחרי מקסים שיש בו שפע של מספרות לבני אדם חניות משחקים לילדים ,שכונה ירוקה מקסימה.
לאחר מכן נוסיף למה הקמנו את העסק שנקרא כלב כלבבי.
about us

 

מהות השם כלב כלבבי

מהות השם כלב כלבבי : שם  כלבבי : שם של חנות שהיה חיובי במהותו בתוספת חיזוק לשם מה נעשה ואיך נקרא לו? משם נבע השם כלב שזה שם של חייה מקסימה וחביבה והלב זה בעיקרון ההרגשה הכללית שהבעל חיים נותנים לנו להרגשים שופעים בלבביות.

דרכי הגעה לכלב כלבבי

איך מגיעים אלינו.? פשוט מקישים בכל מנוע חיפוש של מפות את השם כלב כלבבי או  חנות חיות כלב כלבבי.
לאחר מכן מתי שתגיעו תגיעו למגרש חנייה של בנינים החלמונית 22 כל האיזור פה אפשר להחנות עד השעה 7 בערב חופשי ,אחרי זה פשוט להגיע מסביב לתוך המרכז מסחרי של החלמונית 22 קרית ראשון

מה תוכלו למצוא אצלנו

מה עוד תוכלו למצוא אצלנו? נתחיך בכך שיש אצלנו מספרת כלבים וחתולים מקצועית שמתאימה לכל סוגי הגזעים מספרה שקודם כל נותנת דגש על איכות לא מתפשרים ועל מוצרים איכותים מאד לכלב ולחתול.
המספרה ממוקמת בתוך חנות המחולקת ל2 חלקים החלק הראשון  בחנות מסודר ונקי ששמה יש חלון שקוף שבו הלקוח יכול להסתכל ולהתבונן בכל תהליך התספורת ולהשקיף בכיף על כל התהליך .

החלק השני הוא החנות לכלבים חתולים מכרסמים וציפורים בו תוכלו למצוא הכל  לבעל חיים שלכם ,שתוכלו לשאול אותנו כל שאלה שנמצא לכולן תשובה בצורה הכי מקצועית שיש ,ולהתאים לכל שאלה את המוצר הנכון

בנוסף להכל מכל הלב תרגישו הכי בנוח תתקשרו אלינו לכל שאלה וייעוץ 

077-558-1767

שלכם באהבה

כלב כלבבי