הירשם או התחבר 

להזמנות חייגו
077-5581767


חיפוש :
נדבר כאן מה הסיבות לנשירת כלבים ופתרונות


איך אני יוכל לאבזר את הבעלי חיים שלי בצורה הכי נכונה שאפשר? הגעתם למקום הנכון שבו נסביר איך נכון לאבזר את הבעל חיים שלכם בצורה הכי חיובית שאפשר.


חנות חיות ,מה אמור להיות שם? מה מן הרצוי שאני אמצא שם? ולמה אני צריך לצפות?

מהם הדברים המרכזים שצריך לשים דגש עליהם לגבי ההגדרה "אוכל לחתולים"

אוכל לכלבים מונח אדיר ומעניין מה זה אומר? מימה מורכב מרבית הסוגים של אוכל לכלבים?

מספרת כלבים מה זה אומר? מה כדאי לשים לב שניגשים לספר את כלבכם?

תזונה בריאה לחתול אשר מזינה בדרך הנכונה את החתול! מהם העקרונות אשר עדיף לשים לב אליהם?

תקציר אשר יסביר את ההבדל בין מזונות לכלבים

החתול שלכם אוכל את האוכל של הכלב? מעוניינים לדעת מה הסיכונים?

האם מזון של חתולים שונה בהרבה ממזון של כלבים? מה זה יכול לגרום לכלב? מה התוצאות שיכולות להגרם

נפרט על סוגי הרכיבים הטבעים שיש בסוגי מזון שונים ובמה הם מסייעים

חחנות חיות כלב כלבבי בראשון היא בראש ובראשונה הוקמה למען בעלי החיים כמו : כלב / חתול / ציפורים / חתולים. הקמנו את החנות במחשבה להקים חנות שתהווה חנות פינוק, אם זה בא לידי ביטוי כחנות צעצועים ,ממתקים , סלון טיפוח לכלבים וחתולים . חנות חיות כלב כלבבי בראשון לציון דוגלת במוטו שירות והקשבה קודם כל!ותהייחסות לכל לקוח ולקוח.

אין ספק שטיפוח ושמירה על היגיינה נכונה וראויה מסבים לנו הרגשת רעננות ואסתטיקה. רובינו חושבים ובטוחים שחיית מחמד הנמצאת בבעלותיו זקוקה אף היא לטיפול וטיפוח תחזוקתי שוטף כמו שנדרש מאתנו בני האדם.

כלב מטופח ואסטטי מעיד רבות על בעליו, על כן לטיפול וטיפוח חיות המחמד חשיבות רבה המשפיע על מראה חיצוני, על ניקיון והיגיינה.

מספרת כלבים רוטשילד כשמה כן היא, מספרה אשר נועדה לספק שירותי תספורת וטיפח לכלל סוגי הכלבים באופן מקצועי ואיכותי על ידי טובי המקצוע.

ללכת למספרת כלבים בחולון , לספר מדופלם ומקצועי אשר פותר להם את הבעיות הנ"ל אשר מבצע פעולת טיפוח בכלב \ חתול הנקראת טיפוח! .

כיום רבים הם האנשים המחזיקים בביתם חיות מחמד הן לשם שמירה וביטחון והן לשם שעשוע ומשחק, עם הזמן נוצר קשר הדוק והדדי בין בעל החיים לבין בני הבית ובמגעים פיזיים רבים

כידוע תספורת לא נועדה רק לבני האדם, אלא גם לבעלי חיים, לתספורת לכלבים חשיבות רבה המשפיעה רבות על אורך חייהם.

כלב כלבבי בעלת מספרת כלבים בקרית ראשון , מבצעת תספורת לכלבים וחתולים, טיפוח ורחצה ודברים נוספים. שמה דגש על המונח - על איכות לא מתפשרים!

כיום בעלי חיים כמו כלבים וחתולים עברו תהליך של ביות ולכן על מנת שיהיה לנו יותר נוח לחיות לצידם אנו נשתמש בטיפוח. תספורת לכלבים וחתולים וטיפוח נכון לבעל החיים שלנו על ידי החברה כלבכלבבי

הכלבים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו וכמו שאנו דואגים לרווחת כל שאר בני המשפחה, נעשה את מירב המאמצים בשביל להעניק לכלבים את הטוב ביותר וזה יבוא לידי ביטוי במזון איכותי, בשמירה על בריאותם ובדאגה לניקיונם וטיפוחם.

להזמנות חייגו
077-5581767


2all - בניית אתרי אינטרנט