הירשם או התחבר 

להזמנות חייגו
077-5581767


חיפוש :
איך אני יוכל לאבזר את הבעלי חיים שלי בצורה הכי נכונה שאפשר? הגעתם למקום הנכון שבו נסביר איך נכון לאבזר את הבעל חיים שלכם בצורה הכי חיובית שאפשר.

מהם הדברים המרכזים שצריך לשים דגש עליהם לגבי ההגדרה "אוכל לחתולים"

אוכל לכלבים מונח אדיר ומעניין מה זה אומר? מימה מורכב מרבית הסוגים של אוכל לכלבים?

החתול שלכם אוכל את האוכל של הכלב? מעוניינים לדעת מה הסיכונים?

הכלבים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו וכמו שאנו דואגים לרווחת כל שאר בני המשפחה, נעשה את מירב המאמצים בשביל להעניק לכלבים את הטוב ביותר וזה יבוא לידי ביטוי במזון איכותי, בשמירה על בריאותם ובדאגה לניקיונם וטיפוחם.

האם מזון של חתולים שונה בהרבה ממזון של כלבים? מה זה יכול לגרום לכלב? מה התוצאות שיכולות להגרם

חנות חיות ,מה אמור להיות שם? מה מן הרצוי שאני אמצא שם? ולמה אני צריך לצפות?

חחנות חיות כלב כלבבי בראשון היא בראש ובראשונה הוקמה למען בעלי החיים כמו : כלב / חתול / ציפורים / חתולים. הקמנו את החנות במחשבה להקים חנות שתהווה חנות פינוק, אם זה בא לידי ביטוי כחנות צעצועים ,ממתקים , סלון טיפוח לכלבים וחתולים . חנות חיות כלב כלבבי בראשון לציון דוגלת במוטו שירות והקשבה קודם כל!ותהייחסות לכל לקוח ולקוח.

ללכת למספרת כלבים בחולון , לספר מדופלם ומקצועי אשר פותר להם את הבעיות הנ"ל אשר מבצע פעולת טיפוח בכלב \ חתול הנקראת טיפוח! .

כיום בעלי חיים כמו כלבים וחתולים עברו תהליך של ביות ולכן על מנת שיהיה לנו יותר נוח לחיות לצידם אנו נשתמש בטיפוח. תספורת לכלבים וחתולים וטיפוח נכון לבעל החיים שלנו על ידי החברה כלבכלבבי

אין ספק שטיפוח ושמירה על היגיינה נכונה וראויה מסבים לנו הרגשת רעננות ואסתטיקה. רובינו חושבים ובטוחים שחיית מחמד הנמצאת בבעלותיו זקוקה אף היא לטיפול וטיפוח תחזוקתי שוטף כמו שנדרש מאתנו בני האדם.


נפרט על סוגי הרכיבים הטבעים שיש בסוגי מזון שונים ובמה הם מסייעים

תזונה בריאה לחתול אשר מזינה בדרך הנכונה את החתול! מהם העקרונות אשר עדיף לשים לב אליהם?

תקציר אשר יסביר את ההבדל בין מזונות לכלבים

מספרת כלבים מה זה אומר? מה כדאי לשים לב שניגשים לספר את כלבכם?

כיום רבים הם האנשים המחזיקים בביתם חיות מחמד הן לשם שמירה וביטחון והן לשם שעשוע ומשחק, עם הזמן נוצר קשר הדוק והדדי בין בעל החיים לבין בני הבית ובמגעים פיזיים רבים

כלב מטופח ואסטטי מעיד רבות על בעליו, על כן לטיפול וטיפוח חיות המחמד חשיבות רבה המשפיע על מראה חיצוני, על ניקיון והיגיינה.

כידוע תספורת לא נועדה רק לבני האדם, אלא גם לבעלי חיים, לתספורת לכלבים חשיבות רבה המשפיעה רבות על אורך חייהם.

מספרת כלבים רוטשילד כשמה כן היא, מספרה אשר נועדה לספק שירותי תספורת וטיפח לכלל סוגי הכלבים באופן מקצועי ואיכותי על ידי טובי המקצוע.

כלב כלבבי בעלת מספרת כלבים בקרית ראשון , מבצעת תספורת לכלבים וחתולים, טיפוח ורחצה ודברים נוספים. שמה דגש על המונח - על איכות לא מתפשרים!

נדבר כאן מה הסיבות לנשירת כלבים ופתרונות

נדבר על המושגים איך לבחור אוכל טוב לכלב שלי , עקרונות בחירת מזון לכלב , "אוכל לכלב שלי הכי טוב בעולם" סוגי מזון לכלב


להזמנות חייגו
077-5581767


2all - בניית אתרי אינטרנט